Szukasz najlepszej drukarni? Sprawdź nas! Zamawiaj on-line przez całą dobę.

Szukaj
Strona główna / Informacje / O firmie

O firmie

  

Od 2008 jesteśmy dostawcą produktów oraz usług w zakresie szeroko rozumianej poligrafii i reklamy. Realizujemy projekty graficzne począwszy od wizytówek a na wielkoformatowych wydrukach kończąc. Drukujemy w technologii druku arkuszowego offsetowego, cyfrowego oraz rolowego solwentowego. Działamy również na polu reklamy wizualnej oraz zewnętrznej.

 
Naszym celem jest sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym potrzebom przy zachowaniu wysokiej jakości końcowych produktów i usług. Możliwe jest to dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz bogatemu zapleczu maszyn i urządzeń, które nieustająco poddajemy modernizacji i unowocześnianiu. 

To jednak wciąż nie wszystko, co możemy zaproponować. Warte podkreślenia jest również bogate spektrum technologii, z których korzystamy – by sprostać coraz to wyższym i różnorodnym oczekiwaniom rynku. Cyfrowe, offsetowe, rolowe solwentowe – te wszystkie innowacyjne możliwości zostały opanowane przez nasz zespół do perfekcji, co skutkuje tak bogatą ofertą i wysoką jakością usług. Reklama zewnętrzna i wizualna również są ważnym obszarem naszych działań. Stąd, jeśli szukają Państwo specjalistów w tym zakresie – jesteśmy do dyspozycji. Bez względu na to, jakich zleceń się podejmujemy – zawsze dbamy o to, by końcowy rezultat był dokładnie tym, czego oczekuje Klient. Udaje się nam to uzyskać dzięki dużemu doświadczeniu, wszechstronnej wiedzy i zapleczu urządzeń i maszyn, które są zawsze gotowe do pracy. 

Zachęcamy do skorzystania z naszych umiejętności i możliwości!